Ev dekorasyonu, Mobilya modelleri ve Fiyatları

Mondi Mobilya Oturma Grupları Koleksiyonu

Mondi Mobilya Oturma Grupları Koleksiyonu

Mobilya sektörünün öncü mobilya firmalarından biri olan mondi mobilya, her yıl yenilenen oturma grupları koleksiyonları ile müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Alanında uzman personel kadrosu ile müşterileri için yerinde hizmeti amaç edinen firma, birçok il ve ilçede şubelere sahiptir. Açmış olduğu şubeler aracılığı ile en seçkin oturma gruplarını müşterilerine daha yakından gösterme şansı bulan mondi mobilya, ayrıca ürünlerinin üretiminde kullandığı kaliteli malzeme ve işçilik ile ürünlerin uzun yıllar kullanılmasına olanak sağlamaktadır.

Mondi mobilya oturma gruplarının özellikleri nelerdir?

Mondi mobilya oturma grupları ile karşımıza kanepeler, koltuk takımları, kanepe takımları, köşe takımları ve tv koltukları çıkmaktadır. Her ürünün oldukça şık ve estetik tasarımlar sunduğu modeller, dekoratif ürünler olmalarının yanında işlevsel olmaları ile müşterilerin beklentilerini karşılamaya yardımcı olmaktadır. Estetik ve şık görüntülerin bir arada sunulduğu modellerde, birbirinden farklı tasarımları görmek her zaman için mümkündür.

Bunların yanı sıra mondi mobilya oturma grupları, evlerde istenen konumlara yerleştirilebilen modeller olarak karşımıza çıkmaktadır. Ürünlerin her alana uyum sağlaması ve kullanıcılara alternatif çözümler sunması en önemli özellikleri arasında yer almaktadır. Özellikle kanepe takımlarında bahsetmiş olduğumuz bu özelliği görmek mümkündür. Evlerde farklı bir atmosfer oluşturmak isteyenler için mondi kanepe takımları oldukça önemli bir konumda yer almaktadır.

Siz de evleriniz ya da iş yerleriniz için mondi mobilya oturma grupları arasından birini tercih edebilir ve ardından şık tasarımların meydana geldiği alanlar yaratabilirsiniz. Bir mobilyanın hem estetik açıdan hem de kullanışlılık açısından size fayda sağlamasını istiyorsanız, hemen mondi mobilya oturma grupları seçeneklerine göz atın ve bu sayede kendinizi için en etkili oturma grubunun hangisi olduğuna mondi mobilya koleksiyonu ile karar verin.

Kategori: Oturma Grubu

Benzer Konular

Mondi Köşe Takımları 2016

Mondi Köşe Takımları 2016

Salonunuz yada oturma odanız için belkide en uygun mobilya tipi Mondi köşe takımları dır. Mekanda...

Küçük Salon Dekorasyonu

Küçük Salon Dekorasyonu

Ev dekorasyonu hem çok zevkli hem de kritik bir iştir. Mekânın büyük veya küçük olması...

Mondi Oturma Grupları

Mondi Oturma Grupları

Evinizin oturma grubunu yenilemek mi istiyorsunuz ya da yeni evlenecek çift misiniz? Mondi de aradığınız...

Oturma Odası Mobilyaları

Oturma Odası Mobilyaları

Bir evin en çok ziyaret edilen, kullanılan yaşam alanı olan oturma odanızın daha güzel ve...

2015 Salon Dekorasyon Önerileri

2015 Salon Dekorasyon Önerileri

Evinizin yaşam alanını yeniden dekore etmek istiyor ve mimarlara binlerce lira para vermek istemiyor iseniz...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. burhan kartal diyor ki:

    Mondi mobilyadan kasım/2013’de parasını ödeyerek yatak odası takımı ve kanepe takımı ile sehpa vb mobilyalar aldım. 1 ay sonra kanepe takımı ancak geldi. Ama istediğim renkten başka bir renk geldi. geri iade ettim. doğru renkte kanepe takımın gelmesi için 1 ay daha bekledim. Bu sefer de sehpa gelmedi. 3.5 aydır parasını ödediğim sehpanın gelmesini bekliyorum. tüketici danışma hatlarını 5-6 kere aradım. Her defasında 10 gün sonra gelecek diye oyaladılar. Hala da gelmesini bekliyorum. Mondi’den mobilya alacaksanız bir kez daha düşünün derim.

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır. Mobilyabak.net ev dekorasyonu bilgileri.

Yukarı
Önceki yazıyı okuyun:
istikbal Tv ünitesi modelleri
istikbal Tv üniteleri

istikbal Tv üniteleri  istikbal mağazalarında yaşam alanlarınız için oldukça geniş ürün yelpazesi bulunuyor. Yaşam alanlarınız için aklınıza hangi ürün geliyorsa...

Kapat